امکانات و خدمات

در این بخش می توانید لیست امکانات و خدماتی که تا کنون برای این بستر و یا اپلیکیشن تعبیه شده است را مشاهده نمائید.

همچنین، خواهشمندیم در صورت تمایل و مشاهده‌ی هر ایده و خدماتی که به نظر شما ، می‌تواند برای خانواده‌های معظم شهداء ، جانبازان و مدافعان وطن در این بستر ، مناسب و کاربردی باشد را به مجموعه اطلاع دهید.

و یا اگر خودتان می‌توانید بعنوان خادمیار افتخاری ، خدمت و یا سرویس ویژه‌ای را ارائه کنید، قطعا ما و جامعه هدف این اپلیکیشن را از آن بی‌بهره نگذارید…

اپلیکیشن خادمیار ایثار

خدمات و امکانات قابل ارائه در اپلیکیشن

لیست خدمات و امکاناتی که در این بخش اعلام می‌شوند ، در بستر اپلیکیشن و وب‌سایت قابل ارائه بوده ، و تماماً از طریق یاری و همدلی خادمیاران عزیز در سطح کشور ، که بصورت خودجوش و با اراده و میل باطنی خودشان ، وارد این اپلیکیشن شده‌اند ، تکمیل گردید:

لازم به ذکرست که در این توضیحات از واژه‌ی جامعه‌ی هدف بجای خانواده‌های معظم شهدا ، جانبازان و آزادگان استفاده میشود

پزشکی

ارائه انواع خدمات پزشکی از قبیل :

در این نوع از خدمات ، شما پس از ثبت درخواست خود و همچنین زمان و ساعت دقیق و مورد نظر ، می‌توانید منتظر یک خادمیار باشید تا شما را جهت مراجعه به پزشک و بازگشت به منزل یا آسایشگاه همراهی نماید.

در این نوع از خدمات ، شما پس از ثبت درخواست خود و تعیین مایحتاج پزشکی مورد نظر ، از قبیل کپسول اکسیژن ، تشک‌های طبی ، چسب‌های دیابت و غیره ، می‌توانید در موعد مورد نظر خودتان ، منتظر دریافت تجهیزات یا بصورت دائمی و یا بصورت امانی باشید.

در این نوع از خدمات ، درصورت تمایل و درج مشکل پزشکی مورد نظرتان ، می‌توانید منتظر دریافت زمان ویزیت و ملاقات پزشک مورد نظر ، چه در مطب پزشک و چه در منزل و آسایشگاه خود باشید.

در این نوع از خدمات ، نسخه مورد نظر و یا لیست داروهای مورد نیاز خود را ثبت نموده و منتظر دریافت نتیجه و همچنین داروهای مذکور ، پس از تهیه و خریداری توسط خادمیارهای محترم بمانید.

در این نوع از خدمات ، یک خادمیار می‌تواند همراه شما برای گرفتن آزمایشات مورد نظر مراجعه نموده و پس از اتمام آزمایشات ، شما را تا منزل و یا آسایشگاه مشایعت نماید.

همچنین، می‌توانید درصورت عدم توان مراجعه حضوری ، درخواست گرفتن آزمایش در محل مورد نظر خود را ثبت نمائید و تجهیزات مربوطه جهت گرفتن آزمایشات ، بهمراه یک متخصص برای شما ارسال خواهد شد.

در این نوع از خدمات ، یک خادمیار افتخاری شما را جهت حضور و مراجعت به مراکز فیزیوتراپی ، دیالیز و … که مورد نظر شماست ، همراهی خواهند نمود.

فقط کافیست زمان و ساعت مورد نظر خود برای عزیمت به آن مرکز را در اپلیکیشن ثبت نمائید.

در این نوع از خدمات ، با توجه به نیاز شما ، مشاوران متخصص و متعددی در سطح کشور ، جهت مشاوره حضوری ، تلفنی و یا اینترنتی در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

قاعدتاً برای این امر ، فقط موضوع مشاوره و سطح تخصص را در برنامه مشخص نموده و منتظر تماس متخصصان بمانید.

در این نوع از خدمات ، اگر داروهای خاص برای بیماری‌های خاص (اِم‌اِس ، اِس‌اِم‌اِی و…) نیاز داشتید ، در این اپلیکیشن ثبت نموده و در اولین فرصت ، و با توجه به حضور خادمیاران ، داروهای مورد نظر تهیه شده و به محل اقامت شما که در اپلیکیشن ثبت نموده‌اید ، در تاریخ و ساعت مقرر ارسال خواهد شد

در این نوع از خدمات ، همسر ، فرزندان و اعضای خانواده این عزیزان که طی سالها خدمات سخت فیزیکی برای جانبازان انجام داده‌اند ، باید تحت آزمایشات پزشکی و چکاپ کامل بدن و … قرار بگیرند.

در صورتیکه این عزیزان در مراحل ابتدایی بیماری‌های ستون فقرات و مفاصل باشند و خودشان بی‌اطلاع باشند و با این طرح ، می‌توانند از پیشروی و بدخیم‌شدن یا مزمن شدن این بیماری‌ها جلوگیری نموده و یا از طریق فیزیوتراپی ، تمرینات ورزشی و درمان ، مانع از حاد شدن این نوع بیماری‌ها در سال‌های آتی شوند.

گردشگری

ارائه انواع خدمات گردشگری و حمل و نقل از قبیل:

در این نوع از خدمات ، یک سرویس حمل و نقل و یا خادمیاری که خود قصد عزیمت به گلزار شهدا را داشته ، با شما هماهنگ نموده و در تاریخ و ساعت مقرر ، به محل سکونت شما مراجعه و شما را تا مسیر مورد نظر همراهی خواهد نمود.
همچنین پس از پایان زیارت ، شما را به مقصد مورد نظرتان همراهی می‌نماید.

در این نوع از خدمات ، در صورت تمایل و تنظیم یک تاریخ خاص ، می‌توانید خادمیاری را در اختیار گرفته و همراه با وی به اماکن زیارتی مراجعه و پس از انجام اعمال زیارتی، شما را به مقصد مورد نظرتان عزیمت خواهند داد.

در این نوع از خدمات ، در صورت تمایل ، یک تاریخ را مشخص می‌نمائید و خادمیارانی که خود قصد گردش و یا تفریح کوتاه‌مدت در سطح شهر را دارند ، به سراغ شما آمده و با هم به گردش کوتاه داخل شهری، ویلچر گردی، واکر گردی و غیره رفته و سپس به مقصدتان باز خواهید گشت.

در این نوع از خدمات ، از طریق لیدرهای برگزار کننده تورهای یک یا چند روزه و یا به همراهی یک خادمیار افتخاری، می‌توانید درصورت تعیین یک بازه زمانی مشخص ، یک خادمیار را برای تفریح خود بصورت تور یکروزه یا چند روزه معین نموده و پس از اتمام تور ، شما را به محل مورد نظرتان مشایعت نمایند.

در این نوع از خدمات ، می‌توانید یک بازه‌ی زمانی را به همراه مقصد مورد نظر برای مسافرت خود معین نمائید ، تا درصورت وجود اماکن مسکونی و یا ویلاهای مشخص شده در اپلیکیشن (که مالک آنها ، خادمیاران گرامی این اپلیکیشن هستند) استفاده نموده و از این امکانات تفریح بهره‌مند شوید.

در این نوع از خدمات ، یک راننده با وسیله نقلیه مشخص و مورد تائید اپلیکیشن ، برای شما در تاریخ و زمان معین شده ارسال خواهد شد ، و خادمیار گرامی در بازه‌ی زمانی مشخص شده ، شما را به کلیه مسیر‌ها و اماکنی که مد‌نظر شماست ، انتقال خواهد داد.

در این نوع از خدمات ، مدارس ، دانشگاه‌ها ، هیئات مذهبی ، اصناف ، سازمان‌ها و اُرگانها و بالاخص جامعه محترم پزشکی ، هنرمندان و شعرا و … از طریق هماهنگی در اپلیکیشن و همچنین اعلام با آسایشگاه مورد نظر ، می‌تواند شرایط مورد نیاز جهت برگزاری یک اردو یا تور یک‌روزه جهت بازدید و ملاقات از جانبازان در آسایشگاه‌ها را فراهم آورد.

بدین نحو ، بستر مناسبی جهت آشنایی هرچه بیشتر نوجوانان و جوانان کشور ، با رزمندگان و ایجاد ارتباط بین آنها رقم خواهد خورد.

رفاهی

ارائه انواع خدمات رفاهی و تفریحی از قبیل:

در این نوع از خدمات ، در مناسبت‌های مختلف مذهبی و ایام خاص ، در محل آسایشگاه ، تعدادی از خادمیاران افتخاری حضور یافته و به همراه شما ، مراسم مختلف را همراهی خواهند نمود.
عموماً با اعلام همگانی در بستر اپلیکیشن ، می‌توانند در محل آسایشگاه گرد هم آمده و شما را در این مراسم همراهی نمایند

در این نوع از خدمات ، با اعلام یک روز خاص برای هر جانباز و یا خانواده‌های معظم شهداء ، جانبازان و مدافعان وطن ، می‌توانید مراسمی در آسایشگاه و یا منزل ایشان برگزار نموده و تعداد محدود و مورد نظری از خادمیاران را گرد هم آورید.

در این نوع از خدمات ، یک بستر گفتگوی عمومی و یا خصوصی برای خانواده‌های معظم شهداء ، جانبازان و مدافعان وطن که در اپلیکیشن حضور دارند ، فراهم شده است و می‌توانید به راحتی به گفتگوی متنی و چت از طریق اینترنت ، با کاربران و رفقای مورد نظر خود را انجام دهید.

در این نوع از خدمات ، یک بستر عالی جهت ثبت خاطرات ، داستان‌ها ، اتفاقات خوش‌آیند و غم‌انگیزی که در دوران 8 سال دفاع مقدس برایتان حاصل شده است ، درج خواهد شد.

بدین نحو شما هم قادرید رفقای گمشده‌ی خود در آن دوران را پیدا کرده و به اشتراک خاطرات خود بپردازید.

همچنین یک آرشیو کامل از فایل‌های صوتی و ویدئویی هم‌رزمان خود در جنگ تحمیلی را خواهید داشت

در این نوع از خدمات ، می‌توانید یک تاریخ و ساعت را مشخص نموده و خادمیاری را جهت هم‌کلام شدن و صحبت و یا درد دل انتخاب نموده و ساعاتی را بصورت غیر حضوری ، با وی در ارتباط باشید.

در این نوع از خدمات ، می‌توانید یک بازه‌ی زمانی مشخص و یا ایام نوروز و مناسبت‌های مشابه را تعیین نموده و خادمیارانی را جهت خانه‌تکانی و یا نظافت آسایشگاه و اماکن مورد نظر خود ، فراخوانی نموده و از کمک خادمیاران برای این امور بهره‌مند شوید.

در این نوع از خدمات ، خادمیاران می‌توانند بازه‌ی زمانی و ساعت مورد نظر خود را مشخص نموده و از خانواده‌های معظم شهداء ، جانبازان و مدافعان وطن در اپلیکیشن دعوت کنند ، تا در زمان مشخص شده و در ساعات معین ، برای پذیرائی در یک مکان عمومی (رستوران، کافه، هتل و…) در خدمت شما عزیزان باشند.

آموزشی و اشتغال

ارائه انواع خدمات آموزشی اینترنتی از قبیل:

در این نوع از خدمات ، خادمیاران افتخاری از قبیل اساتید محترم دانشگاه‌ها و معلمان و مدرسین خصوصی ، می‌توانند در یک بستر آنلاین (بصورت خصوصی و یا عمومی) کلاس‌های تخصصی را برگزار نموده و در زمان‌های مشخص شده ، امکان استفاده از این خدمات آموزشی را خواهید داشت.

در این نوع از خدمات ، خادمیارانی که دارای مشاغل بزرگتری هستند و امکان بکارگیری جانبازان و یا معلولیت‌های خاص در خانواده‌های معظم شهداء ، جانبازان و مدافعان وطن را در حیطه‌ی کاری خود داشته باشند ، در اپلیکیشن اعلام نموده و بستر کاری مساعدی برای این عزیزان فراهم خواهند نمود.

در این نوع از خدمات ، با استفاده از ایده‌های کارآمد و جدید توسط خادمیاران گرامی ، می‌توانید با توجه به شرایط مورد نظر خانواده‌های معظم شهداء ، جانبازان و مدافعان وطن ، ایده‌ی شغلی مورد نظرتان را انتخاب نموده و با توجه به شرایط خود ، اقدام به راه‌اندازی مشاغل جدید و یا توانمندسازی خانواده محترم آنها خواهیم نمود.

در این نوع از خدمات ، یک بانک جامع از ویدئوهای آموزشی و مقالات مختلف آموزشی در زمینه‌های مختلف تخصصی تامین می‌گردد که از طریق همین اپلیکیشن برای تمامی کاربران آن ، قابل بهره‌برداری و استفاده خواهد بود.

در این نوع از خدمات ، می‌توانید با توجه به خادمیارهایی که در شغل خود ، اعلام آمادگی نموده‌اند،
مرکزی را مشخص نموده و اعضای خانواده‌های معظم شهداء ، جانبازان و مدافعان وطن ، می‌توانند از این بستر استفاده نمایند.

در این نوع از خدمات ، می‌توانید با توجه به اطلاعات ثبت شده از فرزندان خود ، کارنامه‌های تحصیلی آنها را در اپلیکیشن ارسال نموده و از خدمات مشاوره تحصیلی افتخاری و یا مشاوره‌ی شغلی برای این امر نیز بهره‌مند شوید.

در این نوع از خدمات ، می‌توانید با ایجاد یک بستر مساعد برای جمع‌آوری خاطرات برتر و یا داستان‌های شاد و غم‌آلود ، تجمیعی از مطالب را انجام داده و نهایتاً با ارائه آنها به چاپخانه‌ها ، کارگردان‌ها ، تهیه‌کنندگان ، انتشارات ، تیم‌های تدوین و چندرسانه‌ای و غیره ، بستری را فراهم کنیم تا این خاطرات و تجارب زیبا ، برای همگان قابل دسترس و استفاده قرار گیرد.

خدماتی

ارائه انواع خدمات و امور کاری از قبیل:

در این نوع از خدمات ، خانواده‌های معظم شهداء ، جانبازان و مدافعان وطن ، درصورت نیاز می‌توانند از خادمیاران گرامی ، جهت کمک و همراهی در اجرای خدمات نوسازی و یا تأسیساتی منازل و آسایشگاه‌ها استفاده نمایند.
این موضوع پس از تعیین محل و شرایط و زمان مورد نظر توسط شما و اعلام آمادگی خادمیاران ، عملی خواهد شد.

در این نوع از خدمات ، برای خانواده‌های معظم شهداء ، جانبازان و مدافعان وطن که احیاناً منتظر ضامن برای دریافت وام هستند ، خادمیارانی بعنوان ضامن معرفی خواهند شد.

همچنین توسط مجموعه‌های مالی که بصورت خادمیار اعلام آمادگی نموده‌اند ، می‌توانید مؤسساتی را برای دریافت خدمات مالی قرض‌الحسنه انتخاب نمائید.

در این نوع از خدمات ، اگر خانواده‌های معظم شهداء ، جانبازان و مدافعان وطن  نیاز به انجام امور اداری و کاری خاصی داشتند و امکان عملیاتی شدن آن برای وی فراهم نباشد ، به کمک خادمیاران گرامی می‌توانید این امور را تسریع بخشیده و یا از کارمندان آن مجموعه‌ها درخواست کنیم تا سریعتر امور مربوطه را اجرایی نمایند.

در این نوع از خدمات ، اگر خانواده‌های معظم شهداء ، جانبازان و مدافعان وطن نیاز به انجام امور قضائی ، وکالتی و حل‌اختلاف داشته باشند ، می‌توانند موارد مورد نظر را در اپلیکیشن ثبت نموده و درخواست مشاوره خود را اعلام نمایند.
در اولین فرصت ، مشاورین قضایی برای انجام وظیفه با شما تماس خواهند گرفت.

در این نوع از خدمات ، می‌توانید لوازم مصرفی همچون ویلچر ، تخت ، تجهیزات پزشکی و یا وسایل کمکی خاص نظیر واکر ، کپسول‌های اکسیژن و امثالهم را مشخص نموده و در تاریخ و زمان مورد نظرتان در اپلیکیشن ثبت نمائید.

خادمیاران در زمان مقرر به محل مورد نظر شما مراجعه نموده و یا با انتقال وسیله به محلی کاری خود ، آنرا تعمیر و اصلاح نموده و به شما بازگردانند.

در این نوع از خدمات ، یک خادمیار مطمئن و کار آزموده ، که هویت وی توسط تیم احراز هویت اپلیکیشن تائید گردیده است ، به محل مورد نظر شما مراجعه نموده و خدمات مربوط به پرستاری و نگهداری از خانواده‌های معظم شهداء ، جانبازان و مدافعان وطن را در یک بازه‌ی زمانی بلند مدت (چند ساعته و یا یک‌روزه) انجام خواهد داد.

در این نوع از خدمات ، ممکن است خانواده‌های معظم شهداء ، جانبازان و مدافعان وطن برای انجام امور روزمره خود با مشکلاتی مواجه شده باشند که امکان انجام آن را به تنهایی ندارند.

در این موارد ، خادمیارانی با توجه به زمان مشخص شده توسط شما ، به محل مورد نظر مراجعه نموده و امور مربوطه از قبیل خرید و سایر امور مربوط به خارج از محل اقامت شما را انجام خواهد داد.

سایر سرویس‌ها

ارائه انواع خدمات و سرویس‌هایی که توسط کاربران گرامی پیشنهاد شده‌اند و می‌تواند به برنامه افزوده شود.

پیشنهاد خدمات یا سرویس‌های جدید هم برای خانواده‌های محترمی که قرار است از برنامه استفاده کنند فراهم است و هم برای دوستانی که تمایل به ارائه‌ی خدمات بعنوان خادمیار دارند فراهم خواهد بود.

لطفا فرم زیر را تکمیل نمائید تا درصورت تجمیع شدن کادر خادمیاران در این خدمات خاص ، به سایت و اپلیکیشن افزوده شود و پس از اجرای بستر آزمایشی در آن موضوع خاص،
قاعدتاً در یک منطقه‌ی کوچکتر اجرا شده و درصورت کسب موفقیت در ارائه آن خدمات ، از این پتانسیل مطلوب ، در تمام سطح کشور استفاده شود.

پیشاپیش از نقطه نظرات و همچنین اظهار لطف شما همراهان گرانقدر ، سپاسگذاریم…

خدمات مورد نیاز شما یا مورد نظر شما برای ارائه...

لطفاً اگر پیشنهادی برای ارائه‌ی خدمات بهتر ، به این قشر از جامعه دارید ، در این بخش اعلام نمائید.

نام و نام خانوادگی خود را در این بخش وارد نمائید
شماره تماس خود را درصورت تمایل به پیگیری‌های آتی وارد نمائید
دسته بندی موردی که این سرویس در آن دسته بندی جای خواهد گرفت
توضیحات تکمیلی در مورد این خدمات و همچنین دسته‌بندی و شرایط اجرای آن از دید شما
به جای شعار، عمل کنیم...

هیچ وقت برای ایثار و مهر ورزیدن دیر نیست

بد نیست به جای شعار دادن و انجام اموری که عمدتاً حاصلی جز ایجاد مشکلات روحی برای خود و دیگران دارد، کمی به این موضوع بیندیشیم، که خودمان تا کنون چه اقدامی در امر پیشبرد و کمک به یک هموطن در کشورمان انجام داده ایم…!

اپلیکیشن خادمیار ایثار
4.9
4.8/5
بر اساس رای 1730 نفر
4.8/5
به نظر من طرح جامع و کاربردی بوده و درصورت اجرای بهینه و با نقایص پائین ، قطعا با این روش ها می توانیم بخش کوچکی از الطاف و محبت این بزرگ مردان و غیور زنان ایرانی را جبران نمائیم.
ثمانه شاملو
ثمانه شاملو
فعال اجتماعی - تهران
4.8/5
طرح خوبی هست. ولی باید به این نکته دقت کنید که خدمات ارائه شده، در شأن و منزلت این قشر معظم بوده و باعث مکدر شدن روح و روان آنها نشود.
خادمیار ایثار - میهن یار
مهرداد ملک محمدی
فعال اجتماعی - تهران
4.8/5
من بعنوان کسی که با تمام وجودم دردسرهای یک جانباز قطع نخاع رو لمس کردم، فکر میکنم قدم درستی برداشتین، ولی کاش این همه ارگان دولتی و کشوری ، حداقل به اندازه نصف فعالیت مجموعه های مردم نهاد ، میتونست قدردان زحمت این افراد باشه یا حداقلیات و ابتدایی‌ترین امکانات رو در دسترس این افراد قرار میداد.
خدمت افتخاری به رزمندگان
ابراهیم برومند
جانباز - تهران
4.8/5
من بعنوان یک ایرانی که در خارج از کشورم زندگی میکنم ، هر کمک و اقدامی که از دست خودم و خانواده خودم برای این خدمت بزرگ بر بیاد، با کمال افتخار حاضر به انجام دادنش هستم. حالا چه مسائل مالی ، چه ارسال تجهیزات پزشکی و چه هر موضوعی که خودتون لازم دونستید.
خدمات دندانپزشکی به خانواده جانبازان
آرش شفیعی
کانادا