سؤالات متداول...

در این بخش به تعدادی از سوالات و مجهولاتی که توسط دوستان و همراهان ما در کلاب‌هاوس و یا بخش ارتباط با ما در سایت ، مطرح نموده اند، پاسخ خواهیم داد.

لطفاً حتما این سوالات و پاسخ ما به آنها را مطالعه نموده و درصورت داشتن سوالی خارج از این موضوعات، آنرا با ما هم در میان بگذارید تا پاسخ مربوطه را برای شما و سایر عزیزان ، بیان نمائیم.

خادمیار ایثار - میهن یار

سوالات پر تکرار در مورد خادمیار ایثار

در این بخش سؤالات پر تکراری که کاربران در روزهای گذشته پرسیده‌اند
و پاسخ‌های اعلام شده به آنها را مشاهده نمائید:

همچنین سوال‌ها و پاسخ‌ها به زبان محاوره‌ای بیان شده تا متون کوتاه‌تری نوشته بشه و حوصله‌ کاربران از مطالعه‌ی پاسخ‌های طولانی سر نرود...

اپلیکیشن خادمیار

ما قراره یک اپلیکیشن طراحی کنیم، داخل اپ عضویت خانواده‌های محترم شهدا ، جانبازان ، ایثارگران ، رزمندگان ، آزادگان، مدافعان وطن و… انجام میشه، و ما در اولین قدم فقط قراره این دوستان رو به همدیگه لینک کنیم،

در قدم بعدی، خادمیاران افتخاری به جمع ما پیوند میخورن و قاعدتاً ارتباط دوسویه بین طرفین برقرار میشه.

مثلاً من یک لوله‌کش ساختمان هستم و میخوام خدماتی رو در این بستر ارائه کنم.
میتونم توی این اپلیکیشن ثبت‌نام کنم ، و ترجیحاً برای این قشر ، مقداری هزینه‌هامو کمتر بگیرم و یا حتی از همین مورد بخصوص ، سودی رو دریافت نکنم و فقط مبالغ مربوط به خرید لوازم کار رو دریافت کنم.

همین یکی از هویت‌های اصلی کار ماست…

ما با توجه به آمارگیری‌های انجام شده (چه افراد از شرایط کنونی جامعه راضی باشن و چه ناراضی) تجمیع تفکرات میگه تماماً به مدافعین خاک و مرز و بوم مدیون هستیم ، و این افراد برای تمام مردم ، محترم و قابل احترام هستن.
پس اگر بخوایم ادای دِین به این افراد و یا خانواده‌هاشون داشته باشیم ، چه بهتر که خودمون و مستقیما اینکارو انجام بدیم.

بستر این اپلیکیشن هم ، قراره همین شرایط رو برای ما فراهم کنه…

ما در قسمت‌های مختلف هم گفتیم ، هدف ما فقط برقراری ارتباط مؤثر و امن ، بین افرادی که میخوان ادای دین انجام بدن ، و خانواده‌های معظم شهداء ، جانبازان و مدافعان وطن  و … که میخوان خدماتی رو دریافت کنن هست.

پس این وسط ما کار خاصی (غیر از هماهنگی در بخش‌های مختلف و ایجاد ارتباط امن بین طرفین) رو انجام نمیدیم ، و خودتون هستید که خدمات و اشخاص رو از بستر اپلیکیشن انتخاب می‌کنین و کاری که قراره انجام بدید رو براشون انجام میدین و پروسه به اتمام میرسه.

یک لینک ارتباطی و دوستی جدید هم بین شما و افراد جدید برقرار میشه و شاید از اون به بعد ، دیگه نیازی به اپلیکیشن هم نداشته باشید و به راحتی ، کارو خودتون انجام بدید و شاید ارتباطات و مشتریان بیشتری هم براتون به همین واسطه پیدا بشه…

ما ایرانی‌ها عموماً روحیه‌ی مهربون و محبت کننده و ستایشگری داریم ، و چون میخوایم این حس رو به بقیه هم القاء کنیم ، قطعا دنبال بهترین مکان و موقعیت برای این موضوع می‌گردیم.
چه بهتر که یک محل تجمیع شده برای این امر داشته باشیم.

و همچنین اگر بتونیم مستقیماً به همون افرادی که بهشون مدیون هستیم ، این ابراز محبت و انجام وظیفه رو انجام بدیم ، قطعاً ارضاء روحی بهتری برامون حاصل میشه…

در هر حال ، ما حتی اگر بتونیم ، یک مو که روی چشم یک جانباز قطع نخاعی افتاده و به علت بی تحرک بودن ، نمی‌تونه خودش اون رو برداره؛
اگر ما بتونیم بستری رو فراهم کنیم که یک خادمیار فقط همون مو رو از روی صورت اون جانباز محترم کنار بزنه ، کار بزرگی کردیم
و بازهم تونستیم روحیه‌ی ایثارگری رو در مردم زنده نگه داریم…

این گروه مردم نهاد هست.

یعنی ما چند نفر هستیم که ایده‌ی اصلی رو معرفی و اجرایی کردیم ، و از طرفی تعداد بی‌شماری از هموطنان (مثل شما) ، برای انجام امور مختلف به سایت و اپلیکیشن ما مراجعه کردن.
پس جای خاص یا اُرگانی ما رو حمایت نمیکنه ، چون یک بستر سرویس دهنده داریم و کار ارتباط بین فرد سرویس دهنده و سرویس گیرنده رو ، با توجه به موضوعات احراز هویتی و تائید شده انجام میدیم.

تنها شعاری که توی این موضوع داریم ، اینه که ما مردم ، خودمون باید به فکر خودمون باشیم

ما توی این بستر ، هیچگونه موضوع مالی نداریم و سعی می‌کنیم بر همین روال جلو بریم.

از طرفی ، خانواده‌های معظمی که زیر مجموعه این اپلیکیشن هستند ، به قدری مناعت طبع دارن که مشخصاً اگر شما بعنوان خادمیار افتخاری ، بخواین کاری هم انجام بدین ،
بعیده این کار شما رو بدون پاسخ بذارن و حتماً اونو جبران میکنن.

پس در اولین پاسخ ، اصلا موضوعات مالی مطرح نیست ، ولی در مواردی که فرضاً یکی از اعضای خانواده‌های معظم شهداء ، جانبازان و مدافعان وطن  ، مثلا دچار یک بیماری خاص مثل اِم‌اِس ، اِس‌اِم‌اِی و امثالهم باشن ، قاعدتاً هزینه‌های سرسام‌آوری برای درمان نیاز هست؛
تا جائیکه از دست ما بربیاد ، حتما بعد از دریافت نسخه‌های پزشکی از خانواده‌ها ، اونو توی اپلیکیشن و در بخش مربوطه لیست میکنیم ،
سپس خادمیاران محترم میتونن مستقیماً اون داروها یا سرویس‌ها ، یا تجهیزات مورد نیاز رو خودشون تأمین کنن و به محل اقامت شخص مورد نظر ببرن و باز هم کار مالی در بستر اپلیکیشن اجرا نمیشه…

ما قراره اول جامعه خادمیاران رو تجمیع کنیم و بعد سرویس‌هارو ارائه کنیم ، بخاطر اینکه جلوی خانواده‌های معظم شهداء ، جانبازان و مدافعان وطن که قراره از اپلیکیشن استفاده کنن ، بدقول و شرمنده نشیم. (این پروسه هم ممکنه مقداری زمانبر باشه)

ولی در قدم اول قرار هست در یکی از مناطق 22 گانه تهران یا یکی از مناطق 13 گانه مشهد این اتفاق بصورت ابتدایی اجرا بشه ، تا بتونیم ایرادات و مشکلات جزئی‌تر که از دید ما پنهان بوده رو بسنجیم.

قاعدتاً بعد از شناسایی و حل این مشکلات ، به سراغ اجرا در مناطق وسیع‌تر و شهرهای دیگر خواهیم رفت.
پس می‌تونیم به یک نتیجه‌ی دیگه هم برسیم : هر میزان تعداد خادمیاران در یک شهر بیشتر باشه ، طبعاً سریعتر و قوی‌تر و با امکانات و سرویس‌های بیشتری در اون شهر شروع به کار خواهیم کرد…

همونطوری که گفتم و شاید بهتون ثابت شده باشه ، به دلیل محبت زیاد ایرانی جماعت ، اینم یکی از پر تکرار ترین سوالات مطروحه بود ، که قطعاً برای شما هم سؤال شده!

شما میتونید چه کار کنید؟

 1. میتونید خدمتی ارائه بدید و دوست دارید خادمیار باشید. (در سؤالات بعدی گفتیم چکار کنید)
 2. فعلا براتون مقدور نیست خادمیار باشید ، ولی میخواین یک قدمی بردارید. (میتونید توی بخش ارتباط با ما ، بنویسید که چه کاری دوست دارید یا میتونید انجام بدید و توی چه نقطه‌ی جغرافیایی هستید)
 3. خانواده‌ای رو میشناسید که می‌تونه به این جمع بپیونده و از خدمات ما استفاده کنه. (در ادامه توضیح دادیم چکار کنید)
 4. افراد خیر و محترمی رو می‌شناسید که میتونن به بخش خادمیاری بپیوندن. (پس یا به خودشون بگید ، یا خودتون اطلاعاتشونو توی بخش ارتباط با ما ثبت کنید تا ما درصورت نیاز باهاشون هماهنگ کنیم)
 5. در گروه‌های زیادی فعالیت دارید و میتونید اسم و آدرس سایت مارو به اونها معرفی کنید تا بتونن اونها هم قدمی بردارن. (پس اینم خودش قدمی بزرگی هست و هر قدر این طرح ملی گسترده‌تر معرفی بشه ، قطعاً بازخورد بهتر و بیشتری رو به کمک شما خواهد داشت)
 6. فقط میخواین فکری به ما کمک کنین. (در بخش‌های مختلف سایت ، قسمت‌هایی هست که می‌تونید نظرات خودتونو به ما بگید و یا اطلاعات خودتونو بنویسید تا از این خدمات شما استفاده کنیم)
 7. تخصصی برای اجرای بخش‌های مختلف و پشت پرده این طرح دارید. (توی بخش ارتباط با ما اعلام کنید تا از تخصص شما استفاده کنیم)
 8. و هزار و یک روش دیگه که توی همین نوع سؤالات مشخص هست و میتونید خیلی خیلی راحت به این جمع بپیوندید…

با همفکری تیم قوی از افراد خوشفکر و تیم وکلای مُحِق و تیم امنیتی کارآمد ، کنار هم جمع شدیم و از تخصص همه این دوستان استفاده می‌کنیم.

طبعاً با عملیاتی شدن اپلیکیشن ، ما اطلاعات خانواده‌های معظم شهداء ، جانبازان و مدافعان وطن که قراره از خدمات استفاده کنن رو از بنیاد شهید ، بنیاد جانبازان و سایر مؤسسات مربوطه دریافت می‌کنیم و با احراز قطعی به این بستر اضافه میشن.

از طرف دیگه،
دوستانی که قراره بصورت خادمیار افتخاری در کنار ما باشن ، این افراد هم از فیلتر احراز هویتی قوی عبور میکنن و توی اپلیکیشن امکان دسترسی به اطلاعات مورد نیاز برای تأمین شدن رو دارن. (در نهایت قرار نیست بجای اینکه خدمتی ارائه کنیم ، دردسری برای بقیه بسازیم)

پس حتماً برای این موضوعات مهم ، در اتاق فکر مناسب ، تصمیم‌گیری‌های بهینه انجام شده ، ولی اگر شما هم می‌تونید مارو توی این موضوعات راهنمایی کنید ، با افتخار از این امر استقبال می‌کنیم

ما فعلاً فقط سایت رو راه‌اندازی کردیم تا بتونیم بهترین ایده‌ها و نظرات رو از افراد مختلف ، با سلایق و دیدگاه‌های متفاوت جمع‌آوری کنیم.

همچنین خادمیارانی که تمایل به ادای دین و انجام خدمات خاص رو دارن ، در این وب‌سایت ثبت‌نام کنیم و اطلاعاتشون گردآوری بشه.
بعد از این قدم ، اپلیکیشن برای دانلود و استفاده عمومی ، بهره‌برداری میشه و می‌تونید ازش استفاده کنید.

پس هنوز اپلیکیشن قابل استفاده نیست و در اولین قدم ، برای افرادی که قبل از اجرای اپلیکیشن ، برای خادم‌یاری اعلام آمادگی کردن (بعد از احراز هویت) قابل استفاده خواهد بود. 

هر میزان تعداد خادمیاران در یک شهر بیشتر باشه ، طبعاً سریعتر و قوی‌تر و با امکانات و سرویس‌های بیشتری در اون شهر شروع به کار خواهیم کرد…

برای این امر ، دوستان عزیزی که تمایل به حضور در این بستر را داشته و می‌خواهند جزو خادمیاران افتخاری ما باشند ، می‌توانند فرم پائین این صفحه را تکمیل نموده و اطلاعات خود و شهر محل فعالیت خود را مشخص نمائید.

در اولین گام ، پس از اجرای این اپلیکیشن ، قطعاً گزینه‌های اول برای همکاری خواهید بود و می‌توایند جزو نفرات اول خادمیاران افتخاری در این بستر باشید.
همچنین حضور تعداد خادمیاران بیشتر در هر دسته از خدمات و سرویس‌ها ، قطعاً سرعت اجرای آن سرویس را در بستر اپلیکیشن و در سطح جامعه بیشتر و سریعتر خواهد کرد.

پس لطفاً اولین گام را برای تحقق این امر ، با تکمیل فرم زیر بردارید…

همونطور که قبلاً هم گفتیم ، از همه افراد و در همه شرایط می‌تونیم استفاده کنیم.

فقط باید خودتون بخواین و قلباً دوست داشته باشین که این ادای دِین رو انجام بدید.

فرضاً شما خارج از کشور تشریف دارید و تمایل به شرکت در این طرح ملی دارید ، می‌تونید برای تهیه داروهایی که در کشور قابل تأمین نیستن و یا خرید تجهیزات پزشکی که تهیه اونا توی ایران مشکل هست ، برای این خانواده‌های معظم شهداء ، جانبازان و مدافعان وطن ،  ادای دِین کنین.

یا مبلغ مورد نظر خودتونو به یک نماینده مطمئن در کشور بسپرید و ایشون کار خرید و اجرای موضوعات رو بجای شما انجام بدن.

و یا بصورت دورکاری ، یکی از کارهای زیر رو انجام بدید :

 • آموزش‌های آنلاین
 • سرویس هم‌کلام
 • چت و گفتگوی آنلاین
 • تکمیل بانک ویدئوهای آموزشی
 • و موارد این چنینی…

بعد از اینکه اپلیکیشن بصورت علنی بهره برداری شده و در اپ‌استورها و گوشی‌ها قابل نصب و به روزرسانی شد ، قطعاً ما تجمیعی از خادمیاران رو داریم و برای ارائه‌ی خدمات موجود در اپلیکیشن ، شرمنده خانواده‌های معظم نخواهیم بود و طبعا تاخیری در ارائه سرویس‌ها نخواهیم داشت که منجر به دلخوری ، بدقولی و یا بی‌احترامی به این خانواده‌های معزز بشه.

بعد از این قدم ، با توجه به اطلاعاتی که از بنیادهای مختلف از خانواده‌های معظم شهداء ، جانبازان و مدافعان وطن دریافت شده است ، عملیات عضوگیری و ثبت‌نام نیز در بهترین شرایط و بصورت منطقه‌ به منطقه و شهر به شهر انجام خواهد شد…

ما امکانات زیادی رو توی این وب‌سایت و اپلیکیشن برای استفاده‌ی بهینه معلولین و بالاخص نابینایان قرار دادیم.

مثلاً قسمتی رو داریم به نام “خاطره بازی” که قراره توی اون بخش ، خانواده‌های معظم شهداء ، جانبازان و مدافعان وطن و … بتونن خاطرات خودشونو بنویسن ، تا اگر هم‌رزم دیگه‌ای داشتن و ایشون هم دارن اون خاطره رو مطالعه میکنن ، بتونن راحت همدیگه رو پیدا کنن و رفاقت قدیمی خودشونو از سر بگیرن.

 • برای سهولت در اینکار ابزاری رو داریم که کاربران می‌تونن فقط با صحبت کردن و بدون نیاز به هیچ ابزار اضافه‌ای ، تمام مطالب رو به زبان فارسی و تایپ شده ، در اپلیکیشن داشته باشن!!
 • همچنین می‌تونیم با تمام دستگاه‌های خواندن متون از صفحه‌ی نمایش ، به تمام بخش‌ها دسترسی پیدا کنیم!
 • یا ابزاری رو داریم که بتونیم هر بخشی از صفحه رو لمس کنیم و اطلاعات اون بخش برامون خونده بشه!
 • یا ابزاری داریم که با دستورات صوتی و حرف زدن توی اپلیکیشن ، می‌تونن خیلی راحت و بی‌دردسر ، به هر قسمتی که دلمون خواست دسترسی پیدا کنیم و با اپلیکیشن کار کنیم!
 • یا حتی برای دوستانی که دسترسی به گوشی هوشمند ندارن هم راهکار گذاشتیم که در سؤالات دیگه به این موضوع هم پرداخته شده.

کار ما توی این اپلیکیشن همونطوری که قبلاً هم گفتیم ، همیشه نیاز به حضور خادمیاران نداره و کارهایی هم هست که بصورت غیر حضوری قابل اجراست.

مثلا اگر شما نمی‌تونین از منزل خارج بشین ، ما خدمات و سرویس‌هایی رو داریم که اصلا نیازی به این امر نداره :

 • آموزش‌های آنلاین
 • سرویس هم‌کلام
 • چت و گفتگوی آنلاین
 • امور مشاوره‌ای
 • تأمین محل اقامت سفر
 • تکمیل بانک ویدئوهای آموزشی
 • مشاوره تحصیلی
 • اقدامات تهیه پادکست و تدوین
 • و موارد این چنینی…

قطعا برای اجرای این موارد ، نیازی به احراز هویت قطعی‌تر و یا حضور شما در محل مخاطب نخواهد بود.

از توضیحاتی که بعد از سؤالتون نوشته بودین ، متوجه شدم که این سؤال بیشتر جنبه‌ی طنز داره و واقعا از ته قلب شما پرسیده نشده!

ولی در نهایت یک موضوع جالب رو براتون مثال میزنم :
شما فکر کنید پیرایشگر مردانه و یا آرایشگر زنانه هستین.
اولین ارتباطی که با آسایشگاه جانبازان بانوان و یا آقایان داشته باشین ، ممکنه فقط برای یک مورد و یک جانباز مراجعه کرده باشین ، ولی توی همون مراجعه و باتوجه به ارتباطاتی که با سایر افراد می‌گیرین،
واقعاً می‌بینین که یک بستر عظیم کاری براتون فراهم شده و تمام جانبازان معظمی که در آسایشگاه تشریف دارن ، میتونن مشتری شما بشن!

یعنی اگر اقتصادی هم به این موضوع نگاه کنیم ،اگر مبلغ خدمات خودتون رو کمی پائین‌تر هم اعلام کنین ، با اجرای پیرایش برای یک فرد جدید ، تونستین چندین و چند مشتری جانبی هم در کنارش پیدا کنین و در یک مراجعه ، چندین نفر رو اصلاح کنین و بعد برگردین به آرایشگاه خودتون.

پس اگر از دید اقتصادی هم بهش نگاه کنیم ، میشه گفت برای خادمیار عزیز هم فاله هم تماشا…

کاربرانی که قراره به عنوان خادمیار در اپلیکیشن فعالیت کنن ، لزوماً باید گوشی هوشمند داشته باشن تا بتونن تمام مراحل ثبت‌نام و انجام خدمات رو به درستی انجام بدن.

ولیکن عزیزانی که قرار هست خدمات دریافت کنن (مثل خانواده‌های شهدا ، جانبازان ، آزادگان ، ایثارگران ، زرمندگان و غیره) لزوماً نیازی به داشتن گوشی هوشمند ندارن!

بعد از اجرا و پیاده‌سازی اپلیکیشن ، بصورت همزمان از دو سرویس دیگه برای ثبت درخواست این عزیزان استفاده خواهیم کرد :

 • سرویس ارسال پیامک : که عزیزان میتونن به سامانه‌ای که خدمتشون اعلام میشه ، پیامکی محتوی  اعداد ارسال کنن و متناسب با دسته‌بندی‌های معین شده ، درخواست خودشونو مرحله به مرحله ثبت کنن.
  سرویس USSD یا شماره‌گیری کدهای دستوری : که عزیزان با شماره گیری یک کد خاص به همراه * و # در قسمت شماره‌گیری هر نوع گوشی موبایلی ، وارد بستر ثبت درخواست شده و متناسب با نیاز خودشون ، به راحتی میتونن درخواست رو پله پله ثبت کنن و منتظر نتیجه باشن.

ما تقریباً هر شب از ساعت 18 ، در بستر کلاب‌هاس یک روم میزنیم و در مورد این موضوع بصورت اختصاصی صحبت می‌کنیم.

اگر کلاب “رزمندگان مصادره نمیشوند” رو در کلاب‌هاوس رو جستجو کنید و یا روی این لینک کلیک کنید ، کلاب اصلی ما براتون باز میشه و شما هم می‌تونید وارد تالار بشین و مطالب مورد نظر و یا سؤالات خودتون رو مطرح کنید.

در عین حال ، در بخش ارتباط با ما کلیه راه‌های ارتباطی براتون مشخص شده ، و می‌تونید از طریق واتس‌اپ و تلگرام ، با شماره‌های :
09123443120 (آقای صبوری) و
09125205670 (دکتر رحیمی)
بصورت مستقیم در ارتباط بوده و نظرات ، پیشنهادات و سؤالات خودتونو مطرح کنید تا پاسخگوی این موارد باشیم.

مورد اول اینکه احراز هویت برای همه خادمیاران محترم انجام نخواهد شد ، و اینکار هم در رتبه‌بندی‌ها و دسته‌بندی‌ها مختلف ، و متناسب با ارائه خدمات مربوطه انجام میشه.

بعنوان مثال ، شما میخواین کارهایی مثل آموزش آنلاین ، سرویس هم‌کلام ، چت و موارد دورکاری رو انجام بدید و واقعاً برای این قبیل کارها سخت‌گیری نباید انجام بشه و احراز هویت دسته‌ی سوم انجام میشه ، و با تائید مشخصات هویتی و شماره تماس و آدرس ، شما می‌تونید در سریعترین زمان ممکن ، اقدام به شروع پروسه‌ی کاری خود نمائید.

در کنار همین موارد ، کارهایی هست مثل انجام آزمایشات ، مشاوره ، انجام امور خارج از منزل و موارد این چنینی ، که ارتباط شما با خانواده‌های معظم شهداء ، جانبازان و مدافعان وطن  نزدیکتر شده و بروز مشکلات نیز میسر خواهد شد.
در این نوع از خدمات ، قاعدتاً رتبه‌بندی سطح دوم احراز هویت برای خادمیار اجرا میشه.

و در نهایت اموری رو داریم که نیاز به ارتباط مستقیم با خانواده‌های معظم شهداء ، جانبازان و مدافعان وطن  هست ، مشابه تهیه دارو ، پرستاری ، گردش و تورها ، مراسم و مناسبت‌ها ، دعوت از خانواده‌های معظم شهداء ، جانبازان و مدافعان وطن ، امور خدماتی در محل و از این دست سرویس‌ها که باید بصورت مستقیم با اشخاص در ارتباط باشید.
در این نوع از خدمات ، طبعاً رتبه‌بندی سطح یک برای احراز هویت اجرا خواهد شد ، تا بدون بروز هیچ شُبهِه و مشکلی ، خدمات و سرویس‌ها برای آن خانواده‌های معظم اجرا شده و به پایان برسد.

اگه یک کم منطقی به این مطلب فکر کنیم، متوجه میشیم که نهایتا بین 20 تا 40 سال دیگه، عملاً اثری از جانبازان و خانواده‌های اونها نیست.
یا اگر هم باشن ، به علت گذر زمان این خاطرات از ذهن اونها پاک شده.

پس ما تصمیم گرفتیم که خارج از هر عقیده و نحله فکری ، دیدگاه مذهبی ، سیاسی و … ، خاطرات و روایات رو از زبان خود این افراد و حتی بصورت یک بانک جامع فایل صوتی جمع‌آوری کنیم.

بد نیست واقعاً گاهی پای درد دل این افراد زجر کشیده بشینیم ، چه از زمان جنگ ، چه قبل و بعد از اون.
بشنویم چه چیزایی واقعیت بوده،
چه چیزایی به ما انتقال دادن،
هدف از انتقال اطلاعات سهواً اشتباه یا درست چی بوده،
و در نهایت ، بهترین تصمیم و هدفسازی رو برای خودمون ایجاد کنیم

همچنین ، وقتی شما دو تا از این خاطرات رو گوش کنید و ببینید این خاطرات ، با وقایع و اتفاقاتی که تا الآن شنیدین و یا گفته شده ، هیچ‌گونه شباهت و سنخیتی نداره و یا تفاوت‌هایی داره که اونارو به واقعیت منطقی و ذهنی بیشتر نزدیک میکنه،
مطمئن باشین تمایل به شنیدن بیشتر اونها پیدا میکنین ، تا حداقل بدونید به مردم و کشورتون چی گذشته…

لطفاً جهت پیوستن به جامعه‌ی بزرگ خادمیاران ، فرم زیر را تکمیل نمائید...

نام و نام خانوادیگ خود را در این محل وارد نمائید
با این شماره تماس ، جهت ارتباطات بعدی با شما هماهنگ خواهد شد
جهت پیگیری و ارسال نتایج پیشنهادات و نظرات شما ، ایمیل را وارد کنید
شهر و یا منطقه سکونت شما برای دسته بندی موقعیتی ارائه‌ی خدمات در سطح کشور است
لطفا خدماتی که توسط شما قابل ارائه می‌باشد را انتخاب نمائید
پیشنهادات ، انتقادات ، نظرات مثبت و منفی خود را حتما در این بخش وارد نمائید تا بتوانیم از تمام آنها بهره‌مند شویم.